NMS2001-I boshqaruv bloki
Qisqacha tavsif:
Detektor turi:Belgilangan signal haroratiga ega chiziqli issiqlik detektori
Ish kuchlanishi:DC24V
Ruxsat etilgan kuchlanish diapazoni:Shahar 20V-shahar 28V
Kutish rejimidagi oqim≤60mA
Signal oqimi≤80mA
Xavotirli tiklash:Ulanish qayta tiklandi
Holat ko'rsatkichi:
1. Barqaror quvvat manbai: yashil indikator yonib-o'chib turadi (chastotasi taxminan 1 Gts)
2. Oddiy ishlash: Yashil indikator doimiy ravishda yonib turadi.
3. Ruxsat etilgan haroratli yong'in signalizatsiyasi: Qizil indikator doimiy chiroqlari
4. Xato: Sariq indikator doimiy ravishda yonib turadi
Ishlash muhiti:
1. Harorat: – 10C – +50C
2. Nisbiy namlik ≤95%, kondensatsiya yo'q